معایب و مزایای قفل برقی

عکس قفل

دلایل استفاده از قفل های برقی

معمولا به دلیل اینکه قفل برقی قدرت زیادی دارد و بسیار با دوام است برای درب هایی کاربرد دارد که رفت و آمد زیادی از آنها می شود پس می تواند گزینه خوبی برای درب های آپارتمانی که تعداد زیادی واحد دارند باشند. این قفل ها انواع مختلفی دارند که کارکرد هر کدام بر اساس مکانیسم های آنها متفاوت می باشد. بهتر است اگر قفلی را انتخاب می کنید قفلی باشد که دارای بهترین کارکرد باشد معمولا قفل های سیلندری قدرت بسیار بالایی دارند و دوام آنها نسبت به نمونه سنتی قفل های برقی بیشتر است.

معایب استفاده از قفل برقی درب

قفل های برقی معایبی هم دارند. معمولا قفل های برقی هوشمند هستند و به وسیله کارت باز می شوند؛ اگر این کارت را گم کنید قفل به سادگی باز نخواهد شد. همچنین خرید این کارت ها هزینه بر می باشد و معمولا کارت های این قفل ها بسیار گران قیمت هستند.

نصب قفل برقی

اگرچه شاید استفاده از قفل های برقی مشکل باشد اما اگر نگران امنیت املاک خود هستید و یا اینکه باید اوراق خود را در یک مکان امن قرار دهید در آن صورت این نوع قفل برایتان مناسب است. از لحاظ قانونی برای برخی از مکان های تجاری و محل کار باید از این نوع قفل ها استفاده کرد و نصب آن ها هم ارزان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قفل را در در نصب کنید و یا حتی در را تعویض کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :

09123386589

09125481050

44538700

44526300

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


4 × دو =

فهرست