تعمیر جک پارکینگ

فروش و تعمیر و نصب کلیه جک های پارکینگی 

09125481050-09123386589

تعمیر جک پارکینگ

تعمیرکرکره برقی: نیاز به دانش بالایی دارد و یک کار کاملا تخصصی است که بر همین اساس ، گروه های اندکی وجود دارند که می توانند کار تعمیرات را اجرایی کنند و به دلیل پیچیدگی در بحث ساختار انواع کرکره ، لازم است تا تعمیرکار کرکره برقی به خوبی با قطعات آشنایی داشته و ایرادات موجود را تشخیص دهد و بهترین ابزار را برای رفع مشکلات به کار گیرد.

 گاهی اوقات این مشکلات توسط خود شما و بدون نیاز به متخصص تعمیر کرکره برقی، قابل حل می باشد. 

 

جک پارکینگ

معرفی اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

۱-  تیغه کرکره برقی

۲- کپس

۳- موتور های کرکره برقی

۴- ریل ها

۵- قوطی 

۶- شفت یا لوله وسطی

۷- جاقفلی

۸- ریسیور

علت خرابی کرکره برقی چیست؟

در اینجا به بررسی مشکلات رایج که ممکن است برای کرکره برقی شما پیش بیاید می پردازیم، تا درصورت مشاهده خرابی کرکره برقی، بدانید با چه ابزار و وسایل و نیروی کاری می توانید در صدد رفع مشکلات کرکره برقی بر بیایید.

بالا نرفتن درب کرکره برقی

یکی از مهم ترین مشکلاتی که در کرکره برقی به وجود می آید:

  •  عدم بالا رفتن
  • اصطلاحا باز ماندن کرکره برقی
  • و یا بسته نشدن کرکره برقی 

کرکره برقی

تعمیر جک پارکینگ

کرکره برقی 

این مشکل ۳ دلیل می تواند داشته باشد:

۱- اشکال در اتصال کرکره برقی به برق: ممکن است اتصالات سیم های برق یا فیوز برق کرکره، دچار اختلال شده باشد. برای رفع این مشکل بهتر است ابتدا از صحت اتصال به برق اطمینان حاصل کنید.

۲- خرابی ریموت کنترل: احتمال خرابی در ریموت کنترل کرکره اتوماتیک نیز وجود دارد. در  صورت خرابی یا اتمام باتری ریموت کنترل کرکره برقی، چراغ ریموت کنترل کمرنگ یا خاموش می شود.

۳- خرابی موتور کرکره برقی: یکی دیگر از دلایل بروز اختلال در عملکرد صحیح کرکره، خرابی موتور کرکره برقی می باشد. در صورت خرابی موتور، بهتر است خودتان دست به کار نشوید، و تعمیر موتور کرکره برقی را به متخصصین در این زمینه بسپارید. ما متخصص نصب و راه اندازی کرکره برقی هستیم.

۴- ایراد در دستگاه مرکزی و فیوز : برای چک کردن سلامت دستگاه مرکزی و فیوز کرکره برقی، کافی است، گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کرده و دکمه ای از ریموت کنترل را فشار دهید، اگر صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شد، به معنی سالم بودن ریموت، فیوز و دستگاه مرکزی می باشد. در صورت عدم شنیدن صدا از دستگاه مرکزی، ابتدا باید از سلامت فیوز مطمئن شویم. اگر فیوز هم سالم بود، حتما ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد. در این موارد کرکره برقی نیاز به کارشناسی دقیق تر دارد، و بهتر است برای جلوگیری از مشکلات جدی تر، و اطمینان بیشتر، تعمیر کرکره برقی خود را به تعمیرکار کرکره برقی بسپارید.

۵- اشکال در بازویی درب اتوماتیک:  گاهی اوقات پیش می آید، که درب کرکره برقی، نه باز می شود، نه بسته می شود، در این مواقع اشکال از جک های بازویی می باشد، که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند.

۶- خرابی چشمی یا فتوسل: اگر همه موارد ذکر شده را چک کردید ولی درب کرکره برقی باز می شد ولی بسته نمی شد، اشکال از ارتباط چشمی های کرکره برقی می باشد، که قطع شده است  و نمی گذارد درب کرکره برقی بسته شود.

جک پارکینگ

تعمیر جک پارکینگ

کرکره برقی ارزان

کرکره برقی ارزان قیمت لزوماً به معنی خرید کرکره بی کیفیت آهنی نیست.

قیمت کرکره برقی سفید به مراتب خیلی ارزانتر از تیغه های رنگی ، طرح چوب و یا شفاف است.

 

تعمیر جک پارکینگ

کرکره برقی 

همیشه نیاز نیست که کرکره برقی همرنگ نمای ساختمان باشد. در بسیاری از موارد اختلاف رنگ ، نیز تضاد و زیبایی خاصی به کل کار می دهد.

مثلاً نصب کرکره برقی سفید برای مغازه هایی با تابلوهای ترمود و کامپوزیت های مختلف بسیار زیبا است.

اگرچه با استفاده از این تیغه ، قیمت کرکره برقی ارزان تمام می شود،

ولی کیفیت کار را نیز حفظ نموده و روی به استفاده از تیغه های ارزان قیمت و نامرغوب نیاورده ایم

 

عکس کرکره برقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و بازدید رایگان با ما در تماس باشید:

09125481050

09123386589

021-44526300

021-44538700

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


دو + 6 =

فهرست