فروش وتعمیر و نصب کلیه جک های پارکینگی 09123386589-09125481050

 جک پارکینگ

تعمیر جک درب پارکینگ

گاهی ممکن است به دلایل مختلف جک درب پارکینگ خراب شود و درب پارکینگ به درستی باز و بسته نشود. متاسفانه خرابی جک درب پارکینگ ممکن است در هر ساعت از شبانه روز رخ دهند و ما را برای پیدا کردن تعمیرکار دچار دردسر کند. بنابراین اگر نیاز به تعمیر جک درب پارکینگ توسط تعمیرکار ماهر در هر ساعت از شبانه روز داشته باشید، با شماره تلفن های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

تیم ما  تمامی نیازهای شما را در کمترین زمان ممکن و با قمیت منصفانه برطرف می کند. تنها در چند دقیقه تعمیرکاران حرفه ای عیب یابی جک درب پارکینگ را انجام می دهند و آن را تعمیر می کنند. همچنین در صورت نیاز تنظیم درب اتوماتیک پارکینگ نیز برایتان انجام می شود.

فروش و نصب جک پارکینگ

تعمیر و نصب انواع جک درب پارکینگ با قیمت ارزان در تهران و کشور

با گذشت زمان و پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در سرتاسر دنیا و کشورمان شاهد تولید و ساخته شدن جددیدترین ابزارهای روز با تکنولوژی های روز دنیا شده ایم که همگی این وسایل جهت راحتی کار و سادگی مصرف کنندگان به وجود آمده اند .

یکی از این ابزارها جک پارکینگ میباشد . با اتوماتیک شدن درب های پارکینگی کار باز و بسته کردن درب پارکینگ برای مردم بسیار ساده شده است . دیگر نیاز نیست که از ماشین خود پیاده شوند و در را باز یا بسته کنند . شرکت ستاره آریا بیش از یک دهه است که در زمینه نصب جک پارکینگ بسیار فعال میباشد .

ما با بهره گیری از بهترین متخصصان و مهندسین برق در سرتاسر تهران اکثر درب های پارکینگ مردم و شرکت ها و سازمان هارا به مجهز به جک پارکینگ کرده ایم . میتوانید در همسایگی خود شاهد نمونه کارهای ما باشید. تمامی نصابان و تعمیر کنندگان ما همگی تحصیل کرده در این رشته هستند .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و بازدید رایگان با ما در تماس باشید :

091233686589

09125481050

021-44526300

021-44538700

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


× 4 = چهار

فهرست