فروش و تعمیر و نصب کلیه جک های پارکینگی 09125481050-09123386589

تعمیر جک

تعمیر جک پارکینگی

یکی از رایج ترین و مهمترین درب برقی و درب اتوماتیک ، درب پارکینگ ها میباشد و از آن مهمتر تعمیر درب پارکینگی میباشد ، از نام های مرسوم که به این درب گفته میشود ، جک پارکینگ و یا جک پارکینگی میباشد که بنابرین تعمیر جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگ از جمله موضوع های مهم در این زمینه میباشد .

قسمت های جک پارکینگی

درب جک پارکینگی شامل قسمت های مختلفی است مانند :
موتور
جک درب
لولا
قفل برقی
بازوی درب
سنسور چشمی الکترونیکی
باتری بکاپ
ریموت
خلاص کن

تعمیر جک

نکات مهم برای جلوگیری از خرابی درب جک پارکینگ

امروزه باتوجه به مشکلات اقتصادی باعث شده که هرچه بیشتر از قبل مراقب وسیله ها و دارایی ها باشیم تا کمترین هزینه را برای ما دربر داشته باشد .

یکی از مسائلی که میتواند با رعایت نکات مهم برای جلوگیری از خرابی درب جک پارکینگ است . که در این مقاله به نکات مهم برای جلوگیری از خرابی درب جک پارکینگ میپردازیم تا با رعایت آنها درب پارکینگ شما طولانی ترین عمر خود را داشته باشد .

شماره اول :
گوش دادن به صدا و چگونگی باز و بسته شدن درب پارکینگ

هربار که درب باز و بسته میشود ، به دقت به درب نگاه کنید و ببینید آیا در کاملا روان و راحت باز و بسته میشود و یا صدای نامعقولی از آن ایجاد میشود یا خیر ، با این کار براحتی میتوانید از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنید و اگر موقعی دیدید که درب مانند قبل باز و بسته نمیشود و یا صدای خاصی از آن تولید میشود ، سریعا آن را با ستاره آریا در میان بگذارید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کرده باشید .

شماره دوم :
روغن کاری منظم و هر دوره ای درب پارکینگ و قطعات آن

یکی از مواردی که نه تنها برای درب پارکینگ ، بلکه برای تمام وسایل میتواند بسیار مفید باشد روغن کاری است که شما با همین کار بسیار راحت ، در زمان کوتاه عمر مفید درب خود را چندین برابر کنید ، فقط کافیست کمتر از چند دقیقه وقت گذاشته و قسمت های مختلف و متحرک درب پارکینگ خود را هر چند هفته یکبار روغن کاری کنید .

شماره سوم :
سفت کردن پیچ های شل شده

طبیعی هست که بعد از بار ها باز و بسته شدن درب پارکینگ ، یک سری از پیچهای مربوط به قسمت های متحرک و حتی ثابت شل شود که با شل بود پیچ ها و حرکت درب و باز و بسته شدن آن ، میتواند باعث ایجاد اخلال و خرابی شود که شما براحتی میتوانید آن پیچ ها را سفت کرده و باعث طولانی تر شدن عمر درب پارکینگ منزل خود شوید .

شماره چهارم :
توجه به غلتک ها و تعویض آنها در صورت نیاز

یکی از قسمت های مهم درب پارکینگ غلتک های آن میباشد که با گذر زمان این غلتک ها فرسوده شده و آسیب میبینند که اگر در صورتی که آنها را تعویض نکنید ، مشکلات بزرگتری را با هزینه های بسیار بالاتر برای درب شما ایجاد میکند که حتی منجر به اشکال در موتور درب نیز میشود . که شما براحتی میتوانید با نگاه کردن به کارکرد غلتک ها و تعویض آنها در صورت خرابی و فرسوده شدن از بروز چنین مشکلی براحتی جلوگیری کنید .

شماره پنجم :
چک کردن سنسور چشمی و سیستم ایمینی درب

تمام درب ها یک سیستم هوشمند امنیتی دارند که توسط سنسور چشمی الکترونیکی که در آن تعبیه شده است کار میکند ، به این صورت که هنگامی که درب در حال بسته شدن است ، اگر شی مانند ماشین ، انسان و هر چیز دیگه ای در مقابل آن باشد ، سیستم عمل کرده و درب می ایستد ، که شما با چک کردن چنین ویژگی میتوانید از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید ، که در صورتی که این سیستم از کار افتاده باشد و یا به خوبی کار نکند ، هم باعث خسارات جبران ناپذیری برای درب و هم آن شی مورد نظر میشود که تنها کافیست هنگامی که درب در حال بسته شدن است یک شی مانند چوب را میان آن برده و از عملکرد این سیستم باخبر شوید .

شماره ششم :
رفع مشکلات اساسی را به متخصص بسپارید

حتما اگر درب شما دچار اختلال های شدید شده بود ، سریعا آن را با متخصص تعمیر درب برقی در میان بگذارید تا مشکل را شناسایی و حل نماید .
ستاره آریا از اولین و باتجربه ترین تعمیر کاران در زمینه تعمیر جک پارکینگی ، تعمیر کرکره اتوماتیک میباشد

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید :

09123386589

09125481050

021-44526300

021-44538700

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


هشت − = 0

فهرست