تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای همچون دیگر لوازم برقی و الکترونیکی نیاز به تخصص و تجربه کافی در این زمینه داشته و لازم به ذکر است که در صورت بروز هر گونه مشکل برای درب اتوماتیک شما حتما باید با متخصصین این امر مشورت نموده و امر تعمیر و خدمات درب را به آنان بسپارید.

در رابطه با بروز مشکلات احتمالی درب های شیشه ای اتوماتیک، اولین مرحله تشخیص و عیب یابی درست در خصوص خطاهای عملکردی درب اتوماتیک است زیرا اگر این مرحله به درستی انجام نگیرد و مشکل به درستی شناخته نشود، راه حل درستی ارائه نخواهد شد بنابراین نه تنها امر تعمیر به درستی انجام نخواهد گرفت بلکه منجر به صرف هزینه های بالایی از لحاظ اقتصادی و زمانی برای مصرف کننده خواهد شد.

 

اختلال در عملکرد سنسور (چشمی) درب اتوماتیک شیشه ای

اگر سنسور بین درب دستگاه مشکل داشته باشد، درب بسته نمی شود. این خطا می تواند در اثر ضربه خوردگی به سنسورها یا آب خوردگی در اثر شستشوی درب ها به وجود آمده باشد که گاهی با تعویض سنسورها و در مواردی هم با تنظیم مجدد سنسورها درب به حالت عادی برمی گردد و مشکل از بین خواهد رفت.

تمام شدن عمر مفید برخی قطعات علل بروز مشکل در درب اتوماتیک شیشه ای

گاهی اختلالاتی که در درب های اتوماتیک روی می دهد به دلیل تمام شدن عمر مفید قطعات آن است. به عنوان  مثال مشتری با شرکت تماس گرفته و اظهار می کند کهدرب اتوماتیک آن به هنگام قطع برق، دیگر باز و بسته نمی شود، در صورتی که اپراتور نصب شده بر روی دستگاه دارای باتری بک آپ می باشد ، این اختلال به دلیل تمام شدن عمر مفید باطری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان به صورت 24 ساعته با ما در تماس باشید :

09125481050

09123386589

021-44538700

021-44526300

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


× شش = 42

فهرست