تعمیرات جک پارکینگی 

ستاره آریا

دربهای اتوماتیک پارکینگ شامل دربهای لولایی و ریلی می باشند که مدل جک های دو لنگه از لحاظ موتور با درب های ریلی فرق می کنند.
جک پارکینگ 2 لنگه شامل 2 عدد بازو و متعلقات و مدار کنترل و 2 عدد فتوسل و چراغ چشمک زن و ریموت کنترل می باشند که شامل مدل های 220 ولت 24 ولت و هیدرولیک می باشند.
جک های پارکینگی ریلی شامل موتور پلیت و مدار کنترل و 2 عدد فتوسل و چراغ چشمک زن و ریموت کنترل می باشند که از لحاظ قدرت و کیفیت با هم فرق می کنند.
شرکت پارسا مفتخر است در رابطه با تعمیرات درب اتوماتیک و جک پارکینگ و کرکره برقی با سابقه چندین ساله در خدمت شما عزیزان می باشد.
عمده فعالیت جک پارکینگ شامل : تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ انواع مدل ها مانند:

فک FAC – لایف life – وی تو v2 – بی اف تی BFT – زومر- پروتکوPEROTCO – فادینیFADINI – بنینکا BENIKA– جنیوسgenius – فراز faraz– نایس nice– کی KEY – کامه CAME – یوروماتیک euromatic

جک پارکینگی BFT مدل Phobos

قدرت جک 500 کیلوگرم برای هر دولنگه
سیستم هوشمند برخورد با مانع
گارانتی: 5 ساله
کد کالا: 404

جک رییلی اتوماتیک BFT مدل Deimos 1200

قدرت جک 1200 کیلوگرم
جک الکترومکانیک
گارانتی: 24 ماهه
کد کالا: 425

ریموت فابریک BFT

ریموت فابریکی بی اف تی
کارکرد و برد مناسب
گارانتی: –
کد کالا: 433

جک پارکینگی V2 مدل Moov

هر لنگه250 کیلو گرم
80 بار در 24 ساعت
گارانتی: 12 ماهه
کد کالا: 402

جک پارکینگی V2 مدل Calypso 500KG

مخصوص درب های با طول زیاد
V2 Calypso 500KG
گارانتی: یکساله
کد کالا: 431

جک پارکینگی بتا مدل F600

ولتاژ :24 ولت _ قابلیت نصب UPS
قدرت هر لنگه 350 کیلوگرم
گارانتی: 12 ماهه
کد کالا: 422

جک پارکینگی بتا مدل یوروماتیک

کارایی فوق العاده
قدرت هر لنگه 300 کیلوگرم
گارانتی: 12 ماهه
کد کالا: 424

جک پارکینگی لایف مدل اپتيمو يوني 3

قدرت جک 350 کیلوگرم
برنامه دهی کاملا دیجیتال
گارانتی: 18 ماهه
کد کالا: 419

جک پارکینگی بتا مدل F600

ولتاژ :24 ولت _ قابلیت نصب UPS
قدرت هر لنگه 350 کیلوگرم
گارانتی: 12 ماهه
کد کالا: 422

جک هیدرولیکی BFT مدل Lux L

قدرت جک300 کیلوگرم
جک هیدرولیک
گارانتی: 12 ماهه
کد کالا: 405

جک ریلی اتوماتیک بی اف تی مدل Deimos 800

قدرت جک800 کیلوگرم
جک الکترومکانیک
گارانتی: 24 ماهه
کد کالا:406

جک پارکینگی وی تو مدل Calypso 400KG

هر لنگه 450 کیلو گرم
کارکرد نامحدود
گارانتی: 12 ماهه
کد کالا: 401

جک ریلی اتوماتیک وی تو مدل Gold 800

قدرت جک800 کیلوگرم
دارای میکرو سوئچ مغاطیس
گارانتی: 12 ماهه
کد کالا: 403

ریموت فابریک جک های کنترلی V2

ریموت فابریکی وی دو
کیفیت ساخت بالا
گارانتی: _
کد کالا: 432

جک پارکینگی بتا مدل BSI

مناسب برای درب های زیر 3 متر
قدرت هر لنگه 300 کیلوگرم
گارانتی: 12 ماهه
کد کالا: 423

ریموت جک لایف مدل FIDO

ریموت کنترل لایف مدل FIDO2
فرکانس 433.920
گارانتی: .
کد کالا: 444

جک پارکینگی گوچی

قیمت مناسب
ساخت چین
گارانتی: 6 ماهه
کد کالا: 427

جک پارکینگی بتا مدل BSI

مناسب برای درب های زیر 3 متر
قدرت هر لنگه 300 کیلوگرم
گارانتی: 12 ماهه
کد کالا: 423

جک پارکینگی بتا مدل یوروماتیک

کارایی فوق العاده
قدرت هر لنگه 300 کیلوگرم
گارانتی: 12 ماهه
کد کالا: 424

جک پارکینگ تعمیر درب اتوماتیک , درب های اتوماتیک وکرکره برقی و درب ریموت پارکینگ ستاره آریا  09125481050

جک پارکینگ از کی وارد ایران شد؟

با ورود و اختراع سیستم درب های اتوماتیک ،جک پارکینگ به کشور ما ساختار ورود و خروج ما از ساختمانها دست خوش تغییراتی بسیار مثبت گردید که با هزینه ای اندک میتوانیم دربهای پارکینگ خود را به سیستم دربهای اتوماتیک پارکینگ تبدیل نموده و از مزایای بسیار آن استفاده کنیم .

خدمات ما

حالا بعد از گذشت چندین دهه از نصب جک های پارکینگ ،متوجه خواهیم شد که این سیستم ها نیاز به تعمیر و نگه داری دارند که شرکت ما این خدمات را که شامل تعمیر درب پارکینگ  تعمیرات جک پارکینگ و درب برقی و تعمیر درب ریموت کنترلی با هر مدل و مارکی انجام و این تعهد را میدهد که ما بهترین تعمیرات دربهای اتوماتیک را به شما ارائه میدهیم و بابت حسن انجام کار خود به شما گارانتی کتبی خواهیم داد.

جک پارکینگ

جکهای پارکینگی دارای مدلهای مختلفی با نام و مارکهای مختلف میباشند که در ذیل چندین مدل برای شما نام برده میشود،جهت نصب و راه اندازی جک پارکینگ و درب اتوماتیک به صورت رایگان به شما مشاوره خواهیم داد۰ جکهای پارکینگ و درب ریموت کنترل و یا همان درب برقی پارکینگ دارای مدلهای گوناگونی هستند که با توجه به وزن درب پارکینگ تعداد واحدهای استفاده کننده از درب پارکینگ انتخاب شده و نصب میشود.

نصب درب اتوماتیک

لازم به ذکر است که در زمان نصب درب اتوماتیک و یا جک پارکینگ باید به چندین موارد توجه کرد که این موارد به بالا بردن عمر جک پارکینگ و یا درب ریموت کمک شایانی میکند که تنضیمات زاویه جکها از مهمترین این عوامل است درب اتوماتیک نصب شده ضد ضربه نبوده ،لذا در هنگام تردد باید مراقب برخورد ماشین با جک پارکینگ بوده تا به موتور و گیربکس جک پارکینگ آسیبی وارد نشود جک پارکینگ نیاز به سرویس نگه داری و در مواردی که نیاز باشد باید تعمیرات انجام شود.

درب اتوماتیک چیست؟

دربهای اتوماتیک دارای موتور گیربکس بوده،این موتورها شامل موتورهای با ولتاژ ۲۲۰ ولت و ۲۴ ولت است گیربکس جک پارکینگ و درب اتوماتیک از آلیاژ گخصوص طراحی شده لذا ساخت چرخ دنده ی دست ساز ممکن است به روتور موتور آسیب برساند که ما در این مرحله استفاده از چرخ دنده های فابریک جک پارکینگ بابت تعمیر درب اتوماتیک پیشنهاد و استفاده میکنیم.

اجزای درب اتوماتیک

قطعات الکترونیک که همان مغز درب اتوماتیک شما میباشد شامل کیت کنترل یا همان مدار کنترل میباشد ودارای رله ها و قطعات الکترونیکی هستند که فرمان باز و بسته ی درب را به بازوهای نصب شده روی در انتقال میدهد،گیرنده ی ریموت کنترل که فرکانس ریموت را گرفته و به مدار اصلی تحریک میکند ،چراغ چشمک زن که کار اصلی آن زدن آلارم جهت اگاهی شما از بازو و بسته شدن درب اتوماتیک میباشد.

چشمی درب اتوماتیک

چشمی درب اتوماتیک ویا چشمی درب ریموت که در اصطلاح فتوسل نامیده میشود که دارای مدار کنترل بوده که ولتاژ ورودیه آن بین ۱۲ تا ۲۴ ولت است و معمولا در مسیری نصب شده که روبه روی همدیگر هستند و کار اصلی آن جلوگیری از بسته شدن درب پارکینگ و کرکره برقی در زمانی است که مانعی بین این چشمی ها قرار میگیرد که این امر امنیت خودرو و یا نفر عبور کننده را برقرار کرده ،از آسیب به خودرو و حتی جک پارکینگ نیز میشود.

ریموت کنترل

ریموت کنترل ،ریموتها دارای انواع مختلفی با فرکانس های مختلف میباشد ،در هنگام ساخت ریموت یدکی پارکینگ از ریموتهای اورجینال و غیر قابل بلوتوث استفاده کنید که بر سلامت درب اتوماتیک شما بی تاثیر نخواهد بود.لازم به ذکر است قطعات جک پارکینگ شما در برابر آب آسیب پذیر میباشد لذا ازآب خوردگی قطعات الکترونیک و مدار کنترل آن محافظت کنید .

گروه پارسا

این شرکت با ۱۷ سال سابقه نصب و تعمیر درب اتوماتیک و تعمیر جک پارکینگ و تعمیر درب ریموت پارکینگ و تعمیر کرکره برقی در سریع ترین زمان ممکن با گارانتی رسمی در خدمت شما همشریان عزیز میباشد.

مدل های جک پارکینگ

انواع مدلهای جک پارکینگ که جک facc فک ،life لایف،poroteco پروتکو،v2وی تو ، کالیبسو ، faraz فراز، fadini فادینی،beninka بنینکا،eleroyالروی ، bft بی اف تی ، zomer زومر ،king کینگ،barzante بارزانته،cuci کوچی ، nice نایس، key کی ، milan میلان، apermatic اپر ماتیک،genius جنیوس،came کامه ، yal یال ، uromatic یوروماتیک،میباشند که از لحاظ قیمت وکیفیت با هم متفاوت هستند ما دارای اکثریت نمایندگیتعمیر درب اتوماتیک ، درب ریموت و نمایندگی تعمیرات جک پارکینگ میباشیم.

کلید واژه ها:

تعمیر جک پارکینگ – تعمیر درب ریموت پارکینگ – تعمیر کرکره برقی پارکینگ – تعمیر درب برقی – تعمیر جک برقی – تعمیر درب کنترلی پارکینگ – ریموت یدکی پارکینگ – ریموت یدکی کرکره – تعمیر درب ریموت کنترل – جوشکاری درب ریموت پارکینگ – نصب چشمی درب اتوماتیک – تعمیر مدار کنترل جک پارکینگ – ریموت جک پارکینگ – تعمیر ریموت – تعمیر ریموت پارکینگ – قطعات اصلی درب پارکینگ – موتور جک پارکینگ – تعمیر درب ریلی پارکینگ – آهنگری درب ریلی پارکینگ

برای کسب اطلاعات بیشتر با مادر تماس باشید:

09125481050

021-44538700

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


× نُه = 54

فهرست