فروش و تعمیر و نصب کلیه درب های اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک

تعمیر و نگه داری انواع دربهای اتوماتیک شیشه ای.تعمیر موتور درب های اتوماتیک.تعمیر کنترل باکس دربهای اتوماتیک.تامین تمامی قطعات دربهای اتوماتیک در کمترین زمان .تعمیر برد.فولی و تسمه تایم درب اتوماتیک.قلتک وهنگر و کلید چند حالته انواع درب اتوماتیک.نگه دارنده کاور.اینکودر موتور.چشمی درب. مادون قرمز بین درب.فابریک BEA بلژیک و غیره ،معرفی یک مدل جک درب اتوماتیک پارکینگ برای نمونه نصب قفل منشی یا همان قفل مقابل برقی o&p اسپانیا .

ریموتی نمودن  درب چوبی مدیر عامل برای جلوگیری از تردد غیرضروری تعمیر انواع کرکره برقی و درب اتوماتیک تولید و راه اندازی کرکره برقی و ارایه کلیه خدمات آن اعم از فروش تجهیزات و یراق آلات ، بخشی از فعالیتهای دیجی در است.

نصب  درب اتوماتیک : سیستم های درب بازکن به خاطره رفاه بیشتری برای مردم طراحی شده است و از امنیت بالایی برخودار هستند ، که در مکانهای مختلفی مورد استفاده قرار گرفته شده است . نصب درب اتوماتیک شیوه های مختلفی دارند . طراحی و تولید این نوع درب های اتوماتیک از قبیل نیم گرد و گرد کامل تولید میشود و در طرح های مختلفی به بازار عرضه میشوند .

تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک 09125481050-09123386589

مراحل نصب و راه اندازی سیستم درب اتوماتیک:


بعد از انتخاب سیستم درب اتوماتیک با توجه به نوع درب، موقعیت  محل و خواسته مشتری؛
1- نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریک سیستم 
2- سیم کشی تابلو و سایر تجهیزات
3- تنظیم عملکرد برد الکتریکی روی حالت عملکرد مطلوب
4- تست پله به پله مراح باز و بسته شدن درب 
5- تنظیم (ریگلاژ) میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب 
5- آزمایش نهایی و تحویل سیستم 
برای درک بهتر و آشنایی با نحوره نصب و راه اندازی و کارکرد اجرای سیستم درب بازکن اتوماتیک با توجه به اطلاعات که از دفترچه راهنمایی دو نمونه از این سیستم ها استخراج  شده اس، مراحل نصب و راه اندازی یک نمونه از آنها را مورد بررسی قرار می دهیم .

درب پارکینگ شما ریلی است یا به داخل منزل باز می‌شود؟

اینکه درب پارکینگ شما کدام حالت بالا باشد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • چند بار در روز از درب پارکینگ استفاده می‌شود؟
 • چه مقدار فضا برای درب پارکینگ دارید؟
 • طول درب چقدر است؟
 • جنس درب پارکینگ چیست؟
 • آیا درب فضا درب کناره‌هایش دارد؟

درب پارکینک برقی چیست؟

درب پارکینگ برقی یک بازوی مکانیکی است که کمک می‌کند درب پارکینگ ما به صورت اتوماتیک باز و بسته شود.یک سیگنال از طرف ریموت یا کی‌پد فرستاده می‌شود که به درب پارکینگ برقی فرمان باز یا بسته شدن را می‌دهد.وقتی جسمی در مقابل سنسور این درب ها قرار بگیرد، درب به صورت اتوماتیک باز می‌شود.

درب پارکینگ داخل باز شو

همان طور که در شکل زیر مشاهده می‌کنید این درب‌ها به فضای زیادی نیاز دارند چون درب باید بتواند به طور کامل در داخل منزل باز  شود.اکثر اوقات این درب‌ها برای استفاده خانگی استفاده می‌شوند.این مدل درب ها امنیت کمتری نسبت به درب پارکینگ ریلی دارند چون با یک فشار می‌توانند باز شوند.

تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک

درب پارکینگ ریلی

اکثر مردم این مدل درب را به دلایل زیادی مانند فضای کمتر، تعمیر و نگه‌داری مناسب و امنیت بالا انتخاب می‌کنند.درب پارکینگ ریلی نیاز به فضای زیادی ندارد از این رو فضای خوبی برای پارک کردن ماشین صرفه جویی می‌شود.به علاوه درب پارکینگ ریلی در سراشیبی‌ها هم کاربرد دارد که این کاربرد، در درب مدل قبل استفاده نمی‌شود.

تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک

روش‌های مختلف باز کردن درب پارکینگ

راه های زیادی برای باز و بسته کردن درب پارکینگ وجود دارد مانند:

 • ریموت
 • کارت
 • کد
 • گوشی هوشمند
 • باز شدن درصورت نزدیکی به درب

چه خدمات تعمیر درب اتوماتیک  انجام می دهند؟

 1. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای
 2. تعمیر جک درب پارکینگ
 3. تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ
 4. آموزش تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای
 5. آموزش تعمیر جک درب پارکینگ
 6. تعمیر درب اتوماتیک کرکره ای
 7. آموزش تعمیر ریموت درب پارکینگ

درب اتوماتیک یکی از انواع درب برقی می‌باشد. این نوع درب به صورت الکتریکی باز و بسته می‌شود و دیگر نیازی به کارکرد مکانیکی ندارد.

چند نوع درب اتوماتیک داریم؟

 1. درب اتوماتیک پارکنیگی
 2. درب اتوماتیک شیشه‌ای

انواع درب پارکینگی چیست؟

 • هیدرولیکی
 • پنوماتیک
 • گیربکسی

نمیتوان گفت کدام مدل از درب های پارکینگی مناسب تر است چون متناسب با مکان مورد نظر و ویژگی هر درب میتوان از هر نوع درب استفاده کرد.

تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک


نحوه کار در اتوماتیک

ترتیب عملکرد در اتوماتیک ها کار بدین شکل است، که از سنسورها یا چشمی هایِ داخلی و بیرونی به اپراتور فرمان صادر می گردد. در اتوماتیک با حرکت عابرین در زمان ورود و خروج از این سنسور ها فرمان گرفته و این فرمان را به برد های پردازش کننده (کنترل باکس)(controll box) منتقل می­ کنند.

کنترل باکس نیز فرمانی به موتور الکترونیکی دستگاه، مبتنی بر شروع به کار و گردش صادر می کند. و تا زمانی که در اتوماتیک به طور کامل عمل کند و به انتهای مسیر حرکت خود برسد.

این گردش توسط الکتروموتور ادامه پیدا خواهد کرد. پس از اینکه لت متحرک درب به انتهای مسیر خود رسید موتور از گردش ایستاده، عابرین عبور کرده و مجدداً فرمان گردش به حرکت عکس قبلی توسط کنترل باکس به موتور ارسال می شود و الکتروموتور هم با گردش عکس قبلی شروع به بستن لت های متحرک کرده و تا زمان بسته شدن کامل در اتوماتیک گردش ادامه خواهد داشت.

انواع سنسور ( چشمی ) برای در اتوماتیک

همانطورکه در ابتدا توضیحاتی دررابطه با نحوه کارکرد سنسورهای در اتوماتیک ارائه شد، وظیفه‌ی این قطعات دریافت پیام حرکت عابرین و مخابره‌ی آن به مدار کنترل جهت باز شدن در اتوماتیک است. چشمی‌های انواع متفاوتی دارند و علاوه بر اینکه تکنولوژِی کار کد آن‌ها باهم متفاوت است امکانات مختلفی را نیز دارا می‌باشند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و بازدید رایگان با ما در تماس باشید :

09125481050

09123386589

021-44526300

021-44538700

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


پنج − 3 =

فهرست