فروش وتعمیرونصب کلیه درب های اتوماتیک /شیشه ای

ستاره آریا

09125481050

09123386589

درب شیشه ای اتوماتیک راه حلی کارآمد و زیبا برای جدا کردن محیط های داخلی ازخارجی، و یا جدا کردن محیط‌های داخلی از هم می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای ، همچنین به عنوان یکی از راهکارهای مؤثر برای بهینه کردن مصرف انرژی، تعریف می گردد. به این صورت که با تنظیمات اپراتورِ درب اتوماتیک شیشه ای ، می توان میزان بازشوی لت ها را تغییر داد. این تنظیماتی که متناسب با هوای گرم و سرد صورت می گیرد باعث می‌گردد تا میزات انرژی تلف شده به حداقل مقدار خود برسد. درب های شیشه ای علاوه براینکه به محل مورد نظر زیبایی می بخشند، ولی هدف اصلی این درب ها کاهش مصرف انرژی می باشد و برای ثابت نگه داشتن دمای محل مورد نظر استفاده و به کار گرفته می شوند. امروزه در بیشتر شهر های بزرگ انواع درب های شیشه ای به چشم می ایند.

استفاده از درب شیشه‌ای اتوماتیک در ورودی ساختمان‌ها و جداسازی محیط های داخلی از هم توسط این درب‌ها، نمای بسیار زیبا و خاصی به ساختمان یا محل کار شما داده می‌دهد. از اساسی ترین مزایای این درب ها می توان به کنترل تردد در مکان های خصوصی و عمومی اشاره کرد. درب شیشه ای اتوماتیک قابلیت انطباق با کلیه‌ی سیسستم‌های کنترل تردد را دارا می باشد. بدین وسیله می‌تواند ورود و خروج افراد را کنترل کرده و محدودیت دسترسی ایجاد کند. این درب ها مسئول کنترل و نظارت بر رفت و آمد مردم در پاساژ های بزرگ، بانکها، شرکت های خصوصی و …رادارا هستند.

تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک 09125481050-09123386589

انواع درب اتوماتیک شیشه ای بستگی به رفت و آمدهای شبانه روزی دارد و اندازه و ابعاد در انواع درب اتوماتیک مد نظر است. درب اتوماتیک شیشه در انواع 1. تلسکوپی 2. اسلایدی یا کشویی 3. گرد و نیم گرد قرار دارد. برای خرید انواع درب اتوماتیک شیشه، اول خواسته های خود را جستجو کرده و فاکتورهای وابسته به آن را در سایت ستاره آریا بررسی کنید.

  • در نصب درب اتوماتیک محیط هایی است با عرض، که بهتر است از درب اتوماتیک تلسکوپی استفاده کنیم.
  • درب های اسلایدی یا کشویی برای محیط های پررفت و آمد توصیه می شوند.
  • درب تاشو هم برای مغازه و بناهایی که در گوشه قرار گرفته کاربردی عالی دارند.
  • درب های نیم گرد برای بیمارستان ها، بانک ها، آزمایشگاه ها و … درخور خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و بازدید رایگان با ما در تماس باشید:

09125481050

09123386589

021-44526300

021-44538700

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


چهار − = 0

فهرست