تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک پارکینگ

تعمیر موتور درب اتوماتیک شیشه ای

در درب اتوماتیک شیشه‌ای براساس نوع در و اندازه لت‌ها، موتورهای مختلف استفاده می‌شود که هرکدام از این موتورها دارای ویژگی‌ها و کارکردهای متفاوتی می‌باشد، که تکنسین‌های تعمیر با بررسی مشکل احتمالی در موتور را پیداکرده و به تعمیر آن می‌پردازند. شرکت رامادر با داشتن تکنسین‌های مجرب نصب و تعمیر تمامی خرابی‌های احتمالی را تشخیص داده و به رفع نواقص می‌پردازند.

تعمیر کنترل باکس درب اتوماتیک شیشه ای

کنترل باکس به‌عنوان مغز و اتاق فرمان درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد و نقش مهم و اساسی در حرکت و کار درب اتوماتیک ایجاد می‌کند. معایبی که کنترل باکس دارد و در هنگام تعمیر باید به آن توجه کرد این است که در کنترل باکس، سیستم وقتی برنامه‌ریزی می‌شود از دوباره ریست می‌شود و تنظیمات قبلی آن از بین می‌رود. همچنین ولتاژ دستگاه افت کرده و میکرو کنترل از نو شروع به کار می‌کند.

تعمیر ریل و کاور درب اتوماتیک شیشه ای 

ریل و کاور درب اتوماتیک شیشه‌ای جزو قطعاتی هستند که خرابی ندارند و فقط بر اساس سایش بعد از چند سال نیاز به تعویض دارند تا درب خودکار شیشه‌ای بتواند بدون نقص کارکرده و زیبایی ظاهری خود را حفظ کند.

اپراتور برای درب اتوماتیک شیشه‌ای

اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای از موتور، برد، هنگر، تسمه، کنترل باکس و… تشکیل‌شده است. در درب اتوماتیک شیشه‌ای از مدل‌های مختلف موتور استفاده می‌شود. اپراتور برای درب اتوماتیک شیشه‌ای که مدل‌های مختلفی دارد در پکیج‌های مختلفی ارائه می‌شود. هر پکیج و اپراتور مناسب مکان‌های تعیین‌شده، مشخص می‌باشند که در قیمت‌های مختلفی با توجه به کاربرد و قدرتشان ارائه می‌گردند.

تعمیر ریموت درب اتوماتیک شیشه ای

ریموت که کار کنترل از راه دور و باز و بسته کردن درب اتوماتیک شیشه‌ای را دارد، به دلیل در دسترس بودن ریموت کنترل و قرارگیری آن در معرض خطر و خرابی و مقابل آفتاب بودن و… باعث می‌شود تا احتمال خرابی ریموت بالا باشد و نیاز به تعمیر ریموت درب اتوماتیک شیشه‌ای شود. در حالتی که در با فشار دادن ریموت باز نشود احتمال دارد که از حافظه پاک‌شده باشد یا اتصالات برقی دچار مشکل شده باشد. امکان وجود  دلایل احتمالی دیگری نیز وجود دارد که تشخیص و برطرف کردن ایرادات نیاز به یک متخصص مجرب دارد تا ایرادات را شناسایی کرده و بتواند آن را درصورت نیاز تعمیر یا تعویض نماید.

تعمیر بی واسطه درب اتوماتیک شیشه ای

لازم به ذکر است که تمامی تکنسین‌ها و متخصصان نصب و تعمیر این شرکت بی‌واسطه و با آشنایی کامل به موتور، کنترل باکس، سنسورهای مادون‌قرمز، رگلاژ، میکروسویچ ها، و دیگر اجزا کاملاً به صورت بی‌واسطه و تخصصی صورت می‌پذیرد. بعد از اتمام تعمیر بی‌واسطه درب اتوماتیک شیشه‌ای  برای هر قطعه تکنسین‌ها آن را چک و بررسی می‌کنند تا مشکلی وجود نداشته باشد. در صورت نیاز به نصب تکنسین‌ها کار خود را بدون واسطه و به‌طور کامل دقیق و باکیفیت انجام می‌دهند.

تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک ستاره آریا

09125481050

09123386589

تعمیر درب ریموتی

درب اتوماتیک کاربرد فراوانی دارد و از طرفداران زیادی برخوردار می‌باشد دلیل این  استفاده زیاد مزایا و کاربردهایی است که درب اتوماتیک دارد. سهولت در رفت‌وآمد موجب شده تا در اغلب ورودی‌ها، مکان‌ها و فضاها مورداستفاده قرار بگیرد. برای استفاده راحتر از درب اتوماتیک آن را مجهز به ریموت و کنترل از راه دور می‌نمایند. تعمیر درب ریموتی باید به نحوه کار سنسور درب اتوماتیک دقت کرد تا بروز مشکل و خرابی را تشخیص داده و اقدام به تعمیر درب ریموتی نموده است.

لطفا برای بازدید رایگان به صورت شبانه روزی در اسرع وقت و کسب اطلاعات بیشتر با مادر تماس باشید :

09125481050

09123386589

021-44526300

021-44538700

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


+ 7 = سیزده

فهرست