فروش و تعمیر و نصب کلیه درب های اتوماتیک

درب سکوریت

درب شیشه سکوریت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوبترین انواع درب ورودی می باشد.

زیبایی شناسی مدرن در دکوراسیون روز بر استفاده از درب شیشه سکوریت تاکید میکند. زیبایی و هارمونی که درب شیشه ای در فضا مورد استفاده ایجادمی کند چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند علاوه بر موارد ظاهری و زیبایی که در محیط ایجاد می کند استفاده از درب شیشه ای سکوریت دارای جنبه های مثبت فراوانی می باشد

درب شیشه سکوریت

دلایل استفاده از درب سکوریت شیشه ای:

به دلیل داشتن نکات مثبت و مهمی که شیشه سکوریت دارد از این شیشه برای درب ها استفاده می شود از جمله دلایل می توان به داشتن مقاومت بالا مکانیکی درب شیشه سکوریت اشاره کرد.
درب شیشه سکوریت در مقابل دما و حرارت و همچنین ضربه مقاوم می باشد که این خاصیت به دلیل شوک دمایی می باشد که در طی جریان تبدیل شیشه معمولی به شیشه سکوریت می باشد

از دیگر دلایل بسیار مهم برای استفاده از درب سکوریت شیشه ای می توان به ایمنی آن اشاره کرد. درب سکوریت شیشه ای هنگامی که بر اثر حادثه یا اتفاقی شکسته می شود شیشه ان به قطعات بسیار ریز و صیقلی تبدیل می شوند که این امر باعث می شود تا خطر جانی برای افراد حاضر در صحنه بوجود نیاورد.
می توان شیشه های سکوریت را در رنگ های مختلف استفاده نمود که پرطرفدار ترین نوع آن شیشه مات شده است که هم می تواند مانع دیده شدن فضای داخل شود و هم هدایت گر نور خورشید به داخل می باشد. برای ساختمان های بلند مرتبه که تامین ایمنی آنها ضرورت بیشتری دارد حتما باید از درب شیشه سکوریت برای ورودی ها استفاده شود و همچنین نمای پنجره های ساختمان ها باید از شیشه سکوریت یا لمینیت باشد تا در صورت بروز زلزله یا آتش سوزی تلفات کمتری برجای بگذارد.

درب اتوماتیک شیشه ای

موارد مختلف استفاده از درب شیشه سکوریت

به دلیل مزایا و  قابلیت هایی که برای شیشه سکوریت و درب شیشه سکوریت بیان شد می توان از درب شیه ای سکوریت در بسیاری از ورودی ساختمان های اداری- تجار، مجتمع های مسکونی، درب راه روها ، دود بند ها و … استفاده کرد قطر استفاده شده برای شیشه درب 8-10 میل می باشد.

نصب درب شیشه ای سکوریت

نصب و اجرای درب شیشه ای سکوریت همانند درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. درب شیشه سکوریت می تواند هم به صورت دستی و هم درب اتوماتیک نصب گردد که در هر دو حالت به دلیل استفاده از شیشه سکوریت به عنوان درب شیشه سکوریت نیز شناخته می شود. در هنگام نصب درب شیشه سکوریت باید دقت خیلی زیادی کرد که ترک و حتی یک  شکستگی کوچکی رو شیه رخ ندهد چون در این صورت شیشه به طور کامل شکسته و به قطعات بسیار ریز تبدیل می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و بازدید رایگان با ما در تماس باشید:

09125481050

09123386589

021-44526300

021-44538700

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


پنج − 4 =

فهرست