تعمیر کار

استفاده از چه نوع درب اتوماتیکی در ورودی ساختمانها امروزه به بزرگترین چالش ساکنان یک ساختمان و صاحبان صنایع تبدیل شده است. 

درب اتوماتیک در واقع همان چیزی است که بیان می کند شما چه میزان به زیبایی ساختمان ،آسایش  و نحوه تردد ساکنان آن اهمیت میدهید. قطعا همه ی ما به دنبال دست یابی به یک درب اتوماتیک خوب و با کیفیت هستیم پس برای رسیدن به یک درب اتوماتیک  که تمامی شاخصه های لازم را داشته باشد می بایست اطلاعات خود را از این صنعت به روز رسانی نماییم.در این مقاله قصد داریم شما را با خدمات بزرگترین مجموعه درب اتوماتیک در تهران و حومه  یعنی مجموعه شهر آشنا سازیم :

انواع درب اتوماتیک لولایی :

درب اتوماتیک لولایی و کشویی که درب های اتوماتیک لولایی نیز به دو گروه : درب اتوماتیک لولایی تک لنگه و دو لنگه بخش بندی میشود که هر کدام از این دو مورد با توجه به محیط و فضا کاربرد پیدا میکند.

درب های لولایی تک لنگه که فقط دارای یک جک میباشد فقط به یک طرف چرخش کرده و یک فضای ۹۰ درجه ای را دوران میکند و نکته قابل توجه این گونه درب ها این است که حتما باید از قفل برقی یا مغناطیسی در این گونه درب ها استفاده نمود تا امنیت آنرا بالا برد و با فشار درب نتوان این گونه درب ها را باز نمود .

درب های دیگری که به آن اشاره شد درب لولایی دو لنگه میباشد:

که از وسط این درب باز شده و توسط دو جک که در طرفین قرار دارد به بیرون مانند درب تک لنگه ۹۰ درجه دوران میکند ، میتوان گفت که این گونه درب ها در کشور ما کاربرد زیادی دارد و اکثر درب ها از این مدل بوده که به این دلیل تعمیر در اتوماتیک لولایی اهمیت خود را پیدا میکند . امداد درب با شناخت کامل این گونه درب ها اقدام به تعمیر در اتوماتیک لولایی نموده و شما در صورت هرگونه مشکل میتوانید با امداددرب تماس بگیرید و در کمترین زمان مشکل درب پارکینگ خود را حل نمایید .

 جک درب اتوماتیک لولایی :

از نکات قابل توجه دیگر ، انتخاب جک مناسب برای این درب ها میباشد که باتوجه به تک لنگه یا دو لنگه بودن درب ، وزن و عرض درب و تعداد رفت و آمد ها و باز و بسته شدن ها ، جک مناسب برا درب ها انتخاب میشود .

در کل دو نوع جک موجود هست :

جک هیدرولیکی
جک الکترومکانیکی

از درب های پارکینگی که امروزه پیشنهاد میشود درب سکشنال میباشد که امداددرب آنرا نیز بصورت کامل انجام میدهد در بخش تعمیر درب اتوماتیک سکشنال میتوانید توضیحات آنرا مشاهده کنید .

تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک - درب پارکینگ 091254810-09123386589

تعمیر در اتوماتیک لولایی روکار :

همچنین درب لولایی دیگری در مقیاس کوچکتر که به نام درب لولایی روکار نامیده میشود در موارد زیر کاربرد دارد :

هتل ها

رستوران ها

مراکز خرید

مدارس

بیمارستان ها

و غیره

تعمیر در اتوماتیک لولایی تخصص ماست .

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان توسط متخصصین ما با این شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید

09125481050

09123386589

ممنون از انتخاب شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


+ هشت = 15

فهرست